691 336 833

Zadzwoń i umów się na wstępny pomiar i wycenę.

biuro@doragio.pl

Lub skontaktuj się z nami mailowo.

Wszystkie powyższe zdjęcia pochodzą z naszych realizacji

Zajmujemy się produkcją szaf wnękowych i wolnostojących. Tworzymy garderoby i staramy się jak  najlepiej wykorzystać przestrzeń, szczególnie w trudnych miejscach, takich jak poddasza ze skosami. W zakres naszych prac wpisują się również wszelkiego rodzaju komody i meble biurowe.

Szafy i garderoby

Podczas projektowania kuchni, kładziemy nacisk przede wszystkim na to, żeby poza estetyką kuchnia była funkcjonalna. Dobrze zorganizowana, nawet niewielka kuchnia, może być przestrzenią, w której z przyjemnością spędzi się czas. Interesuje nas też specyficzny styl domu i danego klienta. Nasze projekty są bardzo różnorodne, bo zawsze staramy się stworzyć klimat, który będzie pasował do atmosfery danego domu.

Kuchnie na wymiar

W procesie tworzenia i ustalania szczegółów zabudowy meblowej pomagają nam wizualizacje wykonane w programie PRO100, które przygotowujemy przed wykonaniem każdego projektu. 

Przygotowujemy projekty i ich wizualizacje

Proces tworzenia mebli przeprowadzamy od podstaw. Na naszym warsztacie płyty meblowe zmieniają się w formatki, formatki są maszynowo oklejane, następnie skręcane, a cały proces zakończony jest bezpłatnym montażem w domu klienta.

Tworzymy meble na wymiar, od produkcji do montażu

Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar. Niezależnie od tego, czy tworzymy kuchnie, szafy, czy meble innego rodzaju, zawsze cechuje nas indywidualne podejście do klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że z naszą pomocą powstaje element przestrzeni, który będzie towarzyszył Wam przez lata, dlatego zwracamy uwagę za indywidualne potrzeby i realizujemy własne pomysły klientów.

kuchnie

szafy

Wyjątkowe meble tworzone specjalnie dla Twojego wnętrza